1. Ігрові автомати »
  2. Vikings Go To Hell

Vikings Go To Hell від Yggdrasil

Ігровий автомат Vikings Go To Hell випущено співробітниками компанії Yggdrasil 20 травня 2018 року. Динамічний відео слот присвячений команді вікінгів, які опинилися в самому пеклі і всіляко борються там із жахливими демонами. Для отримання великих виплат від казино виробник передбачив кілька спеціальних символів, призові опції та раунд з 7-16 безкоштовних обертань. Залежно від налаштувань гри, геймер може обертати барабани в ручному або автоматичному режимі.

Vikings Go To Hell

Як грати у Vikings Go To Hell

“Вікінги відправляються в пекло” – це п’ятибарабанний ігровий слот, в якому реалізовано 20 призових ліній без можливості їх зменшення. Для апарату передбачено тестову демо-версію, тому грати в нього можна безкоштовно. Такий формат гри дозволить:

  • не витрачати особисті кошти на ставки;
  • розробити власну тактику гри;
  • ознайомитися з правилами, функціоналом та коефіцієнтами виплат для символів;
  • грати без обмежень у часі.

Для ставок у демо-режимі можна використовувати умовні кредити. Їхня кількість на рахунку буде заповнюватися після чергового перезапуску відеослоту.

Ті гравці, які воліють грати на реальні гроші, мають право самостійно регулювати ставки на ігрові автомати Vikings Go To Hell. На кожну з активних ліній приймається мінімально 0,004 євро, а максимально – 5 євро. Сумарно на спину можна поставити від 0,10 до 125 євро. Відрегулювати розмір ставки допоможуть клавіші Bet і Max Bet. Важливо врахувати, що від розміру ставки залежить сума виграшу. Сприятиме отримання великих виплат також буде середня волатильність та показник RTP на рівні 96,1%.

Які бонуси доступні

В онлайн-апараті Vikings Go To Hell реалізовано чотири спеціальні символи з розширеними можливостями. Це:

  • Wild-знак у вигляді золотого напису (не формує комбінацій, але здатний ставати на місце інших картинок, за винятком символу Розкиду).
  • Стекований Дикий символ (напис, прикрашений різьбленням). Це різновид Вайлд-знаку, який здатний залипати на екрані.
  • Символ Розкиду, представлений демоном. Необхідний для запуску додаткових спинів та безкоштовних обертань.
  • Бонусний знак – скриня. Він дає одну кам’яну скрижаль із отриманням гарантованого призу.

Завдяки вищезазначеним спеціальним знакам уваги гравця в апараті “Вікінги відправляються в пекло” пропонується кілька призових опцій. Одна з них – це Rage. За її правилами, ліворуч від барабанів геймер побачить спеціальні шкали, які відображають рівень люті героїв. Показники люті збільшуються з кожною знайденою скринькою або знешкодженим ворогом. Після наповнення шкали стартує сім безкоштовних обертань першого рівня.

«Fights» – друга призова опція, під час якої після випадання двох Скаттерів вікінги почнуть битися з демонами. Після цього запускається один респін. Під час нього Вайлд знаки залишаються на своїх місцях. Нові Wild-символи теж зависають у певних позиціях після свого випадання.

В рамках бонусної функції Treasure Chest геймер зможе отримати скрижаль. Її пропонується обміняти на грошовий виграш, фриспіни, збільшення рівня люті чи додаткові множники.

Фріспіни можуть бути двох рівнів. На першому рівні “Level 1 Berzerk Free Spins” після випадання трьох-п’яти Скаттерів стартує 7-16 безкоштовних обертань. Під час них вікінги завжди перемагають демонів, а потім стають стекованими Вайлдами. На другому рівні запускається сім нових фрі-обертань з випаданням додаткових Вайлдів. Повертайте барабани безкоштовно і отримуйте потрійні виграші після успішних спинів.

Скачати
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ