1. Ігрові автомати »
  2. Crazy Monkey

Ігровий автомат Crazy Monkey (Крейзі Манкі)

Crazy Monkey – один із перших апаратів вендора Igrosoft. Реліз автомату відбувся на початку 2009 року. Графіка та тематика слота нагадує наземні гамінатори, а функціонал та налаштування спинів не відрізняється від сучасних емуляторів у ігровому залі. Автомат має високий RTP (96%) за середньої волатильності, що означає часте випадання виграшів і високий відсоток повернення вкладених грошей. Згідно зі статистикою клубів, автомати Крейзі Манкі мають високий попит у геймерів.

Як грати на гроші в Крейзі Манкі

Автомат має стандартну сітку 5х3, виграшні комбінації складаються на 9 активних лініях. Виграші у Crazy Monkey slot machine заробляються:

  • в основній грі;
  • у дворівневій бонусній грі;
  • в ризик-грі на подвоєння.

Для отримання виграшу слід зловити на активній лінії 3-5 однакових символів.

Гра в слоті Крейзі Манкі починається з налаштувань:

  • кількості монет (грошей) за обертання;
  • кількості ліній у грі.

Управління спинами здійснюється в автоматичному (Auto) та ручному (Spin) режимі. Таблиці виплат та правила розміщені у розділі Help. В автоматі також можна використовувати промокоди на фріспіни.

У процесі гри на барабани випадає 9 видів символів різної вартості. Найменш вигідний з них – метелик, який заплатить до 10 монет за 5 своїх іконок. Найбільші виграші принесе випадання таких зображень:

  • Маска (Wild) – виплачує до 2000 монет і замінює символи, які бракують до утворення виграшної комбінації.
  • Логотип Crazy Monkey slot – видає до 5000 монет.
  • Мавпочка – активує бонусний раунд

Призова гра складається із 2-х етапів. На першому етапі геймер по черзі смикає за кожну з 5 мотузок та отримує банани. Головне завдання не потрапити під важкий предмет. У разі успішного проходження на другому етапі на нього чекають два ящики: одна – з супер призом, друга – порожня. Якщо не вдалося вгадати, користувач повертається в основну гру з грошима, заробленими на першому етапі.

Ігрові автомати України Crazy Monkey дозволяють вигравати більше грошей за рахунок подвоєння кожного виграшного спину. Натискання на кнопку “Risk” розкладає перед геймером 5 карт, де одна вже відкрита дилером. Якщо карта дилера виявиться вищою за номіналом, то гра закінчується поразкою геймера. Якщо нижче, то гемблер забирає подвійний виграш і переходить в основну гру або вирішується на повторний раунд.

Демо гра Crazy Monkey

Розробник Igrosoft надає гравцям можливість вивчити автомат Крейзі Манкі у демо версії. У тренувальному режимі є ідентичний функціонал, але ставки за спин списуються з віртуального балансу. Обмежень щодо використання слота немає. Якщо баланс закінчився, а геймер хоче продовжити ставити в демо, просто перевантажити автомат. Чи потрібно реєструватися, щоб у Крейзі Манкі грати онлайн безкоштовно залежить від правил азартного клубу, в якому розміщено слот.

Crazy Monkey скачати на телефон

В ігрові автомати Crazy Monkey зручно грати онлайн зі стаціонарного пристрою, так і з мобільного телефону. Запускати гру можна з програми або мобільної версії казино, в якому зареєстрований гравець, а також завантажити безкоштовно. Crazy Monkey для мобільного пристрою можна знайти у магазинах Google Play Store або App Store. Завантаження телефону відбувається автоматично. Після встановлення необхідно відкрити програму та дотримуватися інструкцій.

Скачати
УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ